| Cristiana_Antonia_G._1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare, am un Allview Viper 1, si nu pot sa fac live nici pe Facebook, nici pe Instagram, care ar fi problema? Tin sa mentionez ca aplicatiile sunt actualizate la zi, au toate actualizarile! Dau funda si punctaj maxim

Răspuns Câştigător
| crazypop a răspuns:

Mai nou si domnişoarele frumoase au cont pe TPU.
Poti incerca mai intâi să dezinstalezi si sa instalezi din nou Facebook-ul si instagramul, apoi sa faci toate actualizarile.
Daca nu merge asa poti da o resetare la setarile din fabrica.
Daca nici asa nu iti merge iti poti da update la versiunea de soft.
Sau iti poti pune un alt soft mai mare mai mic cum doresti tu, prin programul Odin si patch-ul pentru Allview Viper 1.

| Cristiana_Antonia_G._1990 explică (pentru crazypop):

Imi Poti da mesaj sa ma ajuti cu ceva?

1 răspuns: