| Absintos a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o intrebare: As vrea sa imi iau Xbox 360 dar imediat apare Xbox 720. Ce sa fac sa imi iau acum Xbox 360 cu kinect sau sa astept Xbox 720?

3 răspunsuri:
| IrishCream a răspuns:

Mai bine astepti sa iti iei Xbox 720 pentru ca daca iti cumperi Xbox 360 si apare cel nou iti va parea rau cu siguranta! happy

| Absintos explică (pentru IrishCream):

As mai avea o intrebare...Sa il iau imediat ce apare pe piata sau sa mai astept sa se ieftineasca?

| IrishCream a răspuns (pentru Absintos):

..pai depinde cat esti dispus sa dai pe el! Daca atunci cand apare pe piata pretul e convenabil pentru tine, il poti cumpara atunci! Daca nu, poti astepta! Stai fara grija ca nu se va scoate dupa piata asa repede! big grin