| aly456 a întrebat:

Am si eu o intrebare care telefon este mai bun Samsung s6 sau Samsung s6edge?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Salut!

Cum a zis si Raul, ambele au aceleasi specificatii, doar ca Edge are ecranul curbat. Un prieten are S6 Edge si mi se pare naspa pentru ca are ecranul curbat, mai ales daca mai joci si jocuri.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| AllNone a răspuns:

Depinde, eu cred Samsung Galaxy S6Edge ( parerea mea )!

| anonim50456 a răspuns (pentru AllNone):

Ambele au aceleasi specificatii, decat ca edge are ecranul curbatwinking