| Tatiana1098 a întrebat:

Buna TPU Am si eu o intrebare.Caut e persoana pe facebook si nu-mi apare si nici ea nu ma gaseste.Cand o caut de pe alte conturi o gaseste dar nu stiu ce are de nu o gasesc pe contul meu. Ajutati-ma va rog frumos!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa stiu ca daca nu gasesti pe cineva inseamna ca te a blocat[dar in cazul tau e culmea ca nici persoana respectiva nu te gaseste]

| BlackEyedGirl a răspuns:

Poate ti-a dat block mai de mult sau i-ai dat tu si nu mai tii minte thinking

| Tatiana1098 explică (pentru BlackEyedGirl):

Nu aveam cum sa-i dau block pentru ca n-am mai cautat-o sau ea mie...Am incercat de o gramada ori si nu stiu ce are

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ii poti lua link-ul de la facebook si o bagi la prieteni, astfel o sa iti apara. Alta solutie nu stiu...

| TomsaMarius a răspuns:

Buna am si eu aceeasi prolema, daca tu ai reusit sa o rezolvi poti sa imi zici si mie cum te rog frumos?