| sufletsel a întrebat:

am si eu o intrebare:cum as putea sa fac un cd in asa fel incat daca mai are memorie libera sa mai bag si alta data ceva pe el? funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Daca folosesti Nero, trebuie bifata optiunea "Multisession disk" pentru a putea adauga fisiere ulterior. Pentru alte programe de scris CD-uri exista optiuni asemanatoare. Succes!

| sufletsel explică (pentru alexmircescu13):

Da nero folosesc, acum sa speram ca o sa gasesc Multisession disk! daca merge iti multumesc mult:*:*

1 răspuns: