| Kiddagurl a întrebat:

eu am un telefon, Samsung star 2 mai exact si am o mica problema. El are ca aplicatie [IM] yahoo messenger iar cand vreau sa intru` pe id`ul meu imi spune ca 'identificatorul sau parola sunt incorecte', dar cand intru pe un alt id, merge. Ajutati`ma va rog. Dau funda :*:*

1 răspuns:
| wLt a răspuns:

Salut, ai incercat sa intri pe mess pe un calculator? Si daca zici tot la fel e gresit id sau parola. Daca nu fa-ti alt id.Bafta!