| XxDennise a întrebat:

la facebook poti sa scoti un prieten de la prieteni?laughing Funda! happybig grin

Răspuns Câştigător
| Alessandro a răspuns:

Bună.
Da, se poate.
Te duci pe profilul prietenului respectiv, și pe partea stanga unde arată prietenii lui, sub lista lui de prieteni scrie " Sugerează-i prieteni ", " Scoate din lista de prieteni " și " Denunță/blochează această persoană "
Și tu apeși pe " Scoate din lista de prieteni ".
Atât!
Pa-pa.

13 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Da.Intri pe profil si sub lista lui de prieteni din stanga,, Scoate din lista de prieteni".

| Anonime a răspuns:

Da poti intri in lista de prieteni si undeva in dreapta scrie:Sterge sau ceva de genu'.Dai pe ala si gata. Sper ca te-am ajutat. FUndita? xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti.Intri la profilul lui si acolo unde sunt prietenii lui mai jos scrie cu albastru 'Unfriend'.
Succes:*

| Baby a răspuns:

Normal. Intrii pe wallul prietenului si o sa vezi jos undeva in stanga "Unfriend" si apesi pe ala :*

| Rossey a răspuns:

Da.Selecteaza persoana care vrei s-o elimini si jos dupa poza ei si cativa din prieteni scrie "scoate din lista de prieteni"si da-i click.

| anncky a răspuns:

Da
dai pe profilul lui si mai jos scrie (dupa prieteni ) Sugereaza.i prieteni si un rand mai jos Scoate din lista de prieteni happy dai acolo si gta

| Merrycriss a răspuns:

Da mergi la account apesi pe edit friends si in dreptul fiecarui persoane este un x apesi pe x-ul persoanei care vrei sa stergi happy

| DennyD13 a răspuns:

Contu Meu-Editeaza Prieteni si acolo in dreptu fiecariu prieten e un X dai acolo si te intreaba ''Esti sigur ca vrei sa stergi acest prieten?'' si dai ''Da''

| sweetluly a răspuns:

Da.

| LorenaBmw a răspuns:

Da!
Dai la "CONTUL MEU" dupa care la "EDITEAZA PRIETENI"
si pe care vrei sa-l scoti ii dai X happy "X"-ul apare intr-o parte la prietenul respectivhappy
FUNDa?

| Gingerr00 a răspuns:

Nu. tongue doar daca intri pe contul celui care vrei sa-i scoti acel prieten. fundita?puppy dog eyesbatting eyelashes

| AllieB a răspuns:

Simplu.
Mergi la prietenul la care vrei sa'l scoti de la prieteni.
Mergi la el jos la profil si scrie Unfriend.
si dai click.happy
Fundaa? big grin

| Ary33 a răspuns:

Te duci pe pagina prietenului respectiv si respectiv si acolo pe pagina de coperta scrie,, prieteni" ( adica esti prieten cu el/ea) duci sageata acolo dar nu apesi ci doar ti sageata acolo, apoi apare o listuta unde scrie. elimina din lista de prieteni" si apesi acolo. si gata. FUNDA?