| Dascaliuc_Ady_2000 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare legata de conectarea la Wifi, cand ma conectez la orice retea wifi fie ca este securizata sau nu, cand dau sa ma conectez imi apare "Se conecteaza" si apoi imi scrie "salvat" si daca e securizat imi scrie "salvat securizat".
Si daca va intereseaza telefonul meu este routat si i-am dat si reset din fabrica de vreo 3 ori.
Daca aveti idee ce as putea faceanuntati-ma.
Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce problema e daca scrie salvat sau salvat securizat ca nu inteleg...

| Dascaliuc_Ady_2000 explică:

Mie imi scrie salvat nu conectat cum ar trebui sa scrie si nu pot sa ma conectez pe net.