| XxIulyLovexX a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de tablete. Daca imi iau un Ipad pot desna pe ea ca si pe o tableta grafica sau nu se poate desena deloc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Poți desena, dar calitatea este jalnică, nu poate fi comparată cu o tabletă grafică, ce a fost special concepută pentru desen.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Bineinteles ca poti desena, dar sa n-ai pretentii mari de la ea, altceva e sa desenezi pe o tableta grafica si altceva e sa desenezi pe rahatelul de iPad.

| Niiiicu a răspuns:

Da,poti desenahappy