| AlexAL275 a întrebat:

Am și eu o întrebare: Oare atunci când faci screenshot la o poză de pe Instagram, îi apare și persoanei care a postat acea poză?

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

La poza, nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca nu

| ywar a răspuns:

....si nu o poti decupa cu un crop?

| Yurisa a răspuns:

Nu

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu. Telefonul tau stie ca ai facut un screenshot pe insta si chiar si de la ce profil. Vezi asta daca te uiti la detaliile pozei. Persoana cu pricina insa, nu afla ca ai facut screenshot, nici la poza si nici la story.

Are vreo fata o poza calumea pe insta si vrei sa o salvezi, nu?

laughing

| Schelling a răspuns:

Faza asta era cu story-urile, nu postarile, dar acum nu mai e.

| Paularoxana123456789 a răspuns:

Nu, nu i apare? poți face linistit screenshot-uri pe Instagram pentru ca persoana nu v-a vedea nimic?