| IubireDeCatifea a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru tori utilizatorii acestui site!
Cum imi pot inregistra vocea pe calculator? Vreau sa se auda clar si bine! Dar nu vreau sa descarc acel program de inregistrari de pe GOOGLE! Am auzit ceva despre ceva numit ENCODING! Unde il gasesc sau cum fac? Va rog ajutati-ma! Dau FUNDITA!

1 răspuns:
| ALEX2402 a răspuns:

In primul rand, ai nevoie de microfon
In al doilea rand, proglamele nu le descarci de pe google, acolo le cauti
In al treilea rand, daca vrei cv fara sa descarci nimic urmeaza pasii acestia: START-> ALL PROGRAMS->ACCESSORIES->ENTERTAINMENT->RECORD
daca crezi ca nu merge bine scoate programul de pe acest site http://audacity.sourceforge.net/
Sper ca te-am ajutat :D