| Marinescu_Ionut_Alexandru_1985 a întrebat:

Buna TPU am si eu o întrebare urgenta am o Tabletă voninoorin qs si atunci când o bag la încărcat nu îmi apare ca se încarcă trebuie să mișc ca să îmi apară problema nu este numai asta de încărcat se încarcă foarte greu îmi ia aprox 10 ore să se încarce 100℅ i-am dat reset am schimbat încărcătorul nimic.Ce put să fac DAU FONDA CELUI CE IMI RASPUNDE REPEDE! A si mai am o problema îmi apare eroare la conexiune si țin sa mentionez ca am mai duso la reparat ca ii să rupt mufa mini usb pe care so încarc.

1 răspuns:
| incailcaut a răspuns:

Am avut și eu mai multe probleme cu acceași tabletă, ideea este că sunt niște chinezării, îți recomand să cumperi altă tableta. (Nu de la acceași firmă)