| oOvidiu9372 a întrebat:

Vreau sa copiez niste melodii in format FLAC pe niste dvd-uri cu Nero 7. Vreau sa stiu daca informatia ramane la fel, originala si cand o copiez pe dvd.

Răspuns Câştigător
| jmenaru a răspuns:

Informatia fiind digitala ramane aceeasi indiferent ca o copiezi pe dvd (sau pe orice alt suport optic sau portabil (stick usb).De fapt tu ce vrei sa faci? sa copiezi acele melodii pe un dvd pentru a le rula pe un dvd player? sau doresti altceva...

| oOvidiu9372 explică (pentru jmenaru):

Mai exact e vorba de o discografie. Vreau sa o copiez pe dvd-uri, apoi de pe dvd-uri pe alt calculator. Multumesc!

2 răspunsuri:
| jmenaru a răspuns:

Ok...nu este nicio problema.melodiile vor ramane exact ca pe dvd