| alexandra123456789101112 a întrebat:

Buna tpu...Am si eu o mare problema in legatura cu laptopul.Cand il pornesc, imi apare aceasta eroare http://www.google.ro/......tp?/imgres ...Am incercat sa reinstalez windowsul si nu merge.Ce pot face in legatura cu asta.Dau fundita.:D

Răspuns Câştigător
| RunnerX a răspuns:

Din experienta as zice ca sunt probleme cu placa de baza, am intilnit aceasta eroare cind chipset-ul sau condensatorii de pe placa de baza erau ori dezlipiti ori defecti (umflati) asta se intimpla de regula din cauza temperaturii prea mari, racire defectuoasa, sfatul meu... prima data incearca sa schimbi sistemul de operare daca tot asa se manifesta duceti-l la un service specializat sa va lipeasca chipsetul la loc, doar parerea mea, succes!

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

E foarte important codul acela de dupa "STOP". Daca il cauti pe google, o sa vezi de ce ai problema respectiva, si, eventual, solutia ei.

| BlackDemon2 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsul