| LoCkEd02 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. In cat timp e normal sa se incarce 100% un Samsung Galaxy Ace ? Aproximativ asa. Si in cat timp e normal sa se descarce daca te joci pe el si daca nu faci nimic pe el? Dau FUNDA .

1 răspuns:
| Minerva268 a răspuns:

Pai ar trebui sa se incarce in mai putin de 45-50 de minwinking Depinde cat te joci acum... Ar trebui sa intri pe site-ul telefonului si sa afli mai multe informatii. Sper ca te-am ajutat! funda? puppy dog eyes