| LoCkEd02 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. In cat timp este normal sa se descarce un telefon Samsung Galaxy Ace cu un android 2.3.6 adica in cate zile daca nu te joci si daca te joci pe el?

Răspuns Câştigător
| Dhom a răspuns:

Salut din cate stiu eu daca te joci pe el te va tine cam 2-3 zile maxim iar daca nu te joci cam 5 zile...

1 răspuns:
| cosminelFdb a răspuns:

Pai telefonul tau are un defect in normal un joc sau o aplicatie pentru tochscrem se descarca in cateva minute dul la service