Întrebare recomandată | sweety9girl a întrebat:

Am si eu o nelamurire, am facut contract cu cei de la RCS-RDS pentru televiziune (de fapt parintii au facut ) de pe data de 10 a lunii dar inca nu au venit sa ne lege.As vrea sa stiu in cat timp de la semnarea contractului ar trebui sa vina? Mentionez ca deja am facut sesizare la Galati si la sediul din comuna de 2 ori (sunt de la tara ) si ne-au spus ca in cel mai scurt timp o sa vina, insa vedem ca nu au niciun gand. Ce ar trebui sa facem in acest caz? Mie mi se pare ca nu este o firma serioasa!

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Buna! Iti recomand sa suni direct la Bucuresti la relatii cu clientii si sa le impartasesti experienta ta cu cei din Galati si cei din comuna ta.
Dupa ce ai semnat contractul ar trebui sa vina in cateva zile, nu saptamani.
http://www.rcs-rds.ro/asistenta/contact

3 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Vor veni si sarbatorile Galatiului, traficul va fi ingreunat, pe urma sarbatorile, ninsoarea, daca nu ti-l instaleaza saptamana asta, slabe sanse sa ai net iarna asta, ar trebui sa insisti pe un ton autoritar, dar daca au deja multe comenzi si cereri, asta e, la primavara. Ori wireless, sau alt provider, Ilink.

Răspuns utilizator avertizat