| Rafalin a întrebat:

Am si eu o problema, am un laptop Asus si imi tot arata eroarea disk plin (partea C) acolo am doar windowsu nimic altceva ce as putea sa fac? am sters toate fisierele temporare, dar am gasit in partea D cateva foldere nu pot sa le deschid nici sa le sterg ar putea sa fie cv virusi si aia sa imi ocupe spatiu? Am memorie ram 4gb si pe disk 320 gb. cine ma ajuta dau funda!

2 răspunsuri:
| geopopiku a răspuns:

Probabil virusi (baga un antivir si da-i scan) sau ai update activ si ti se descaraca fisiere in laptot ..probabil s-a umplut in C si a trecut sa descarce si in D

| Rafalin explică (pentru geopopiku):

In C am liber mai mult de jumate numai partea D mi plina, si nu pot instala nimic nici descarca ca nu ma lasa daca ii plin C