| benny201 a întrebat:

Buna TPU
Am si eu o problema
Am un router wireless e bagat in priza s-a aprins becul la power, dar nu se aprinde becul WLAN si Wan, e bagat cablul de la internet in router dar nu se aprinde nici cel de la WAN nici cel de la WLAN ce e de facut?
Dau funda celui care imi zice ce trebuie sa fac

1 răspuns:
| Laurentiu340 a răspuns:

Salut, incearca sa ii dai un reset el are in spate o gaura iar acolo e un buton reset incearca cu o scobitoare sa ti apasat pe buton cateva secunde ca sa se reseteze, inca ceva nu ai specificat ce router e TP LINK, TENDA, D-LINK.