| DanixD a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu difuzoarele si castile (toate). Adica cind privesc un video sau ascult muzica si cinta incet se aude bine dar cind incepe muzica mai tare se aude ceva in difuzoare si in casti am incercat multe perechi de casti dar tot asa se aude.Sunetul este asemanator ca acel cind ai pus mobilul pe masa linga calculator si te sua cineva sau primesti mesaj se aude tot asa... Daca stiiti ce trebuie sa fac dau FUNDOI =]

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Nu ai ecranaj coplet.Verifica mufele de iesire din PC.Scoate-le si baga-la di nou. Daca ai 5.1 sau alt sistem audio o mufa ar putea avea o masa imperfecta.Dar acest lucru se poate manifesta si la placa de sunet(mufele mama)