| GoldwinNn a întrebat:

Am si eu o problema cu Google Chrome. De fiecare data cand incerc sa accesez o pagina, inainte sa se deschida pagina dorita ma duce pe un site anumit cu reclame si ceva de gen. M-am uitat pe net si am vazut ca este vorba de un virus si am incerca tot felul de programe de gen dar degeaba. Am si dezinstalat Chrome, tot acelasi rezultat. Ceva solutii mai bune?
Mersi!

5 răspunsuri:
| MunteanuIoan a răspuns:

Curata PC-ul cu AdwCleaner. Dupa curatare iti garantez ca 100% o sa mearga.

| UnuCuSapca a răspuns:

Foloseste Opera. Am avut aceeasi problema (mai poti reinstala windows-ul).

| Pavel_Andrei_Vladut_1990 a răspuns:

Nu stiu incearca sa instalezi opera sau altceva sau daca vrei reinstalezi windowsu

| HairStyleTPU a răspuns:

Stiu cum e, e chiar enervant.La fel imi face si mie.Incearca sa descarci Mozila Firefox.Cauta pe google "Mozila Firefox download" si descarca-l.Inainte sa postez acest raspuns, mi l-am instalat si eu.E grozav. Sper ca te-am ajutat.