| BAM05 a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o problema cu Instagram... Nu-mi merge sa pun la story o poza cu orice melodie de la ei... Am dezinstalat aplicatia de vreo 2 ori, la fel am repornit telefonul.Nu stiu ce sa mai fac

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic daca nu platesti copyright pentru poza, sau muzica pe care doresti sa o pui pe Instagram.
Nu-i telefonul de vina ci ilegalitatea operatiei pe care doresti sa o faci si Instagram nu te lasa.