| casillas15 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema de cateva zile, cand deschid calculatorul in loc sa imi arate WELCOME se face ecranul albastru si apare clepidra si astept, astept si nimic nu se deschide. Astazi i-am dat 50 de restarturi pentru a se deschide o data.In cazul in care se deschide se blocheaza foarte foarte repede sau se restarteaza cand deschid o aplicatie ceva sau o pagina de web.Calculatorul il am de 2 ani si nu am avut probleme la el.Nu e de la rami, nu stiu ce poate avea ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| Dove a răspuns:

Cauta pe la tine prin oras/sat un expert in calculatoare si iti explica el foarte simplu ce ai si daca il rogi poate si til rezolva dar dai si tu o bere rece la sfarsit ca sa il mai chemi cand ai probleme si tot asa daca iti e de ajutor happy.

4 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| foxi a răspuns:

Instaleaza din nou windowsul!

| Marck85 a răspuns:

Salut.Am avut si eu problema asta si un prieten mi-a dat un program care inlesnea procesul de log(welcome) acum dupa ce trece boot-ul imi intra direct in desktop fara sa afiseze welcome-ul.In fine m-am uitat sa vad daca il mai am si l-am gasit. Daca iti trebuie dai add la Marckel85 @yahoo. com.
PS: Daca functioneaza si la tine dai fundita!

| casillas15 explică:

Am gasit am chemat pe cineva care le are cu PC mia desfacut pc si mai scos placa video acum merge ca nou.big grin mi-a lasat placa video in mana si a plecat a zis ca cica ar trebui sa schimb rotita de pe placa video big grin noroc ca am placa video incorporata in placa de baza multumesc pentru raspunsuri big grin