| abSentut a întrebat:

Am si eu o problema, de curand mi-am schimbat sursa la PC si de atunci imi bazaie boxele.Precizez ca am un sistem Logitech x-530 si bazaie cand este volumul la minim sau la maxim si nu stiu care ar fi problema pentru ca inainte nu bazaiau. Cel mai bun raspuns FUNDA, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ai deranjat traseul de masă pe undeva. Decuplează cablurile de la PC şi urmăreşte ce se întâmplă cu sistemul ( cu bâzâitul sau brumul pe care îl are ).