| CristinnaF a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema. Dupa ce mi-a reparat calculatorul, ori de cate ori conectez telefonul la cablu de date pentru a-mi baga muzica pe card sau poze nu-mi merge.Mentionez ca inainte mergea si imi aparea cand conectam o fereastra pe ecran unde puteam alege mai multe comenzi printre care dadeam mereu OPEN si puteam scoate poze pe calculator sau baga poze/muzica pe telefon.Acum imi apare in My computer numele tel desi inainte nu-mi aparea asa, iar pe ecran imi apare "Microsoft scanner and camera wizard" unde pot decat sa scot poze sau muzica de pe tel nu si sa bag.Va roog mult am nevoie de ajutor.

1 răspuns:
| Adeking a răspuns:

Ce telefon ai?
Pentru ca fiecare telefon are un program cu care poti sa bagi si sa scoti muzica si altele