| DeeaIoana a întrebat:

Am si eu o problema: folosesc ca browser Chrome-ul si tot incerc sa accesez un site de biblioteca insa nu-mi mai apare campul de search si imi zice: Eroare 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): Operația a expirat.

Mentionez ca inainte mergea fara probleme; am intrebat si alte persoane daca intampina aceeasi problema, insa lor le merge ok. Stie cineva cum as putea rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| marculescumihai a răspuns:

Incearca sa dezintalezi si sa reinstalezi chrom, sau incearca si cu alt browser( sa te asiguri ce problema nu e din pc )

| horia2012 a răspuns:

Incearca aici, sper sa intelegi:
http://productforums.google.com/forum/#! topic/chrome/kPkVzx_HQWI%5B1-25-false%5D
(cauta "DoctorAliLevel 2)
- Ca sa intri in fereastra command,
te duci in Start - Search- si scrii "cmd".
Sper sa te ajute.