| Raydar a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema,ieri mi-a murit sursa la pc,azi am facut rost de alta(nu e noua).am pus-o la pc,iar, cand il pornesc nu imi apare nimic pe ecran, si nu o mai pot opri.de mentionat este ca toate ventiloatoarele merg in afara de cel de pe placa video,si ciudat cand am ramii pusi,toate luminile de pe tastatura palpaie, am scos ramii, hard etc...am scos tot si la fel face...ar utea fi tot sursa, sau sa ma astep la mai rau

2 răspunsuri:
| Raydar explică:

Am aflat ca sursa nu are nici o vina...deci idei ceva?

| pg2000 a răspuns:

Poate ca sursa aceea era virusata. Sau era de alt tip decit cea de dinainte. Poti sa iei una noua. Succes! Sper ca am fost de ajutor!