| B3bytzaa a întrebat:

Buna TPU:*! Am si eu o problema. Mi se intampla de vreo doua zile cand deschid calculatorul de exemplu apas pe pagina de internet sau vreau sa deschid ceva si mi se deschide de mai multe ori pana se blocheaza si dau restart si trebuie sa dau restart de vreo 5 ori pana in sfarsit numai face asa.Nu inteleg de ce pentru ca virusi nici nu am adica cel putin am scanat compul si nu imi arata. E ca si cum as da eu click de mai multe ori la orice imi face asa nici macar internetul nu il pot conecta. Ce ar putea fi?sad

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Verifica tastele shft sa nu fie blocate sau posibil nu astepti ca pc-ul sa-si incarce componentele si dai clic repetat

3 răspunsuri:
| Danιel a răspuns:

Intra in 'Control Panel', acceseaza 'Add or Remove Programs' si dezinstaleaza 'Yahoo Toolbar'.

| Alien a răspuns:

Virusi!
Iti va arde ramii!
Daca scanezi si nu gasesti nu inseamna cu nu ai.
Nu inteleg de ce se chinuie lumea cu Windows, Am Linux si ma bucur de el in fiecare zi.

| ionut1980 a răspuns:

Incearca si cu un alt antivirus...