| teiube a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema si as dori sa ma ajute un specialist daca cineva dintre voi lucreaza la Vodafone sau daca stie exact unde sa ma duc sau daca stie exact ce are telefonul meu i-as ramane recunoscator si dau vunda vot si il ajut daca are vreo intrebare. Problema e ca am un telefon iphone 4s cumparat in mai 2012 anul asta si ieri 5 iulie mai pe seara cand l-am pus la incarcat mi-a aparut bateria ca se incarca si dupa aia nu s-a mai deschis a doua zi. Szi am incercat sa il deschid din nou si nu mai merge si nu stiu de ce mentionez ca telefonul este achizitionat in mai este nou nout nu are o zgarieture nu l-am scapat niciodata pe jos nu are jailbreak am doar cate va aplicatii cu jocuri atat. Mi-e greu sa cred ca de la un simplu joc s-a stricat are garantie 2 ani si dupa o luna mi s-a stricat mentionez ca telefonul este in stare perfecta dar nu se mai deschide. Oricum vreau ca luni sa merg la Vodafone si sa vad care e treaba daca nu se poate rezolva sa imi dea unul nou ca nu e vine mea cine ma poate ajuta va rog seriozitate.

2 răspunsuri:
| teiube explică:

Mai vreau sa mentionez ca nu stau toata ziua pe telefon sa zici a il frec cum se spune si ca dai il stric nu ma joc tot timpul si totusi nu stiu ce are ajutor

| TelovescX a răspuns:

Du-te si tu la Orange sau cosmote si arata-i telefonul... funda te rogg?