| pikaღ a întrebat:

Buna TPU am si eu o rugaminte mareee! imi spuneti va rog cum sa fac si eu un site neaparat sau dati-mi un link unde pot vedea cum pot sa il fac

Răspuns Câştigător
| floweray a răspuns:

Website poti sa faci gratuit si usor pe www.ucoz.ro! E fain ca e in limba romana, ai hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro/com - in plus iti poti atasa domeniul propriu!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Multa bafta!

12 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Intra pe vieotutorial.ro. Au o gramada de tutorial-uri de o calitate excelenta. Sunt sigur ca este cel mai mare site din domenul tutorialelor.

| AndyAndrey35 a răspuns:

Waw esti emo? uite id meu plzz : pustea_a@yahoo.com ca vad ca semanam big grin

| pikaღ explică (pentru AndyAndrey35):

cryingnu sunt emo e doar o poza la misto de pe net

| pikaღ explică:

Hhuuu cu nesimtiti ca tine sa iti fie rusine

| dgsgs a răspuns:

Vrei sa faci un index(site dar nu e urcat pe internet) sau un site web.
Daca vrei sa faci site web dai add bbobby_z@yahoo.com

| dgsgs a răspuns:

Vrei sa faci un index(adica un site care nu e urcat pe net) sau un site?
Daca vrei sa faci site dai add bbobby_z@yahoo.com si te ajut eu