| Yulia_Toma_Yulia_1973 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o tableta Allview AX3 party,si nu mi se mai deschide,va rog,daca puteti,sa ma ajutati, am incercat sa o resetez (dar tot nu se deschide)...de 2 ori am avut probleme cu ea si de fiecare data am dus-o la service (prima data 50 lei, a doua oara 20 lei,la service-uri diferite),multi poate o sa-mi ziceti sa o duc din nou la service (pentru ca nu mai are garantie) dar mna, poate exista o solutie mai simpla care pot s-o fac acasa!

2 răspunsuri:
| SilviaA240293 a răspuns:

Nu ai cum sa o repari acasa din momentul in care nu se aprinde. Doar daca esti bun la calculatoare si stii sa conectezi tableta la un laptop sau calculator. Sau poate ai vreun prieten care stie. In orice caz, daca reusesti sa o aprinzi, sterge tot ce ai pe ea si instaleaza-ti un anti-virus calumea. Sper ca te-am ajutat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca o poti repara acasa. Suna la Depanero mai bine.