| alexandrumarin a întrebat:

am si eu o tableta Allview speed city cumparata de ceva timp si am o problema: atunci cand 'umblu' pe ea, merge oleaca si se inchide brusc.ca sa o pornesc dupa trebuie sa o bag in priza.bateria imi arata ca e tot timpul plina.ce ar putea sa aiba si ce as putea sa i fac? (mentionez ca acum o luna i-am schimbat touch-ul. poate o fi ceva de pe acolo)
Multumesc!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Vezi daca exista o actualizare de soft. Daca nu, incearca o resetare totala. Daca nici asta nu da rezultate, atunci, la garantie(daca mai ai), altfel, la un specialist.