| GheraseIrisRalucaElena5062000 a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu o tableta Maxell, cu android de 4.0.4.Ce jocuri as putea sa imi instalez,avand in vedere ca nu am Google Play,Magazin Play si de-astea.
As dori niste jocuri captivante, inafara de Temple Run, Subway Surfers etc.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Https://groups.google.com/forum/#! topic/mconf-dev/UVGvlUd06XU

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu ai cum sa nu ai pe tableta magazin play...pentru ca tabletele cu android il au preinstalat si nu ai cum sa il dezinstalezi