| watchdogs18 a întrebat:

Buna TPU am si eu o tastatuca (i.need model in. KB8113TAST) si imi trebuie driver si nu il gasesc crying ma puteti ajuta :*

2 răspunsuri:
| Gabriell1992 a răspuns:

Apasa pe start, scrie "Device Manager", iar apoi da click pe el. Dupa ce ai dat click, ti se va deschide o fereastra. Cauta cuvantul "Keyboards", la fel, click pe el, iar apoi iti va aparea un model de tastatura, in cazul meu "Standards PS/2 Keyboard". Apesi click dreapta, iar apoi pe "Update Driver Software...", iar apoi apesi pe "Search automatically for updated driver software". Daca nu iti gaseste nimic, ma anunti.