| Raul226 a întrebat:

Buna TPU...am si eu un Lexmark z617...imi arata la setari ca imprimanta este pregatita dar e alta problema..cand dau sa listeze zici ca nu e instalata..am instalat`o dar tot aia e.ce sa fac?

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

Buna! Deschide Control panel-Printers. Vezi acolo daca imprimanta ta Lexmarkz617 se regaseste. Daca da fa-o Default Printer. Daca nu, chiar nu as putea sa vad care e problema de la 2500 km de aici de unde sunt. Sorry