| Cristi1305 a întrebat:

am si eu un volan pentru calculator, dar trage putin spre stanga in jocuri, exista un mod sa pot sa il repar acasa? (nu mai are garantie de mult)

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Îţi recomand, dacă nu te deranjează, să-l foloseşti aşa în continuare sau să faci un mic compromis şi să îţi achiziţionezi altul, ca spre exemplu : https://altex.ro/....../.Consider că, dacă, cauţi găseşti ce îţi doreşti la preţuri destul de rezonabile.
O seară bună şi sper că te-a ajutat răspunsul meu!