| Nadya21 a întrebat:

Am șters din greșeală ceva din task manager. Am dat end process la unul din procese și apoi mi s-a schimbat bara de start din albastru în gri, iar netul nu îmi mai merge, îmi scrie asta: "Error code 105(net::ERR_NAME_NOT_RESOKVED)
Ce pot să fac?

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta intrebare treaba cu restore. mai poti incerca asa:

intra in Start-Run scrii msconfig si apare o fereasta

-la General dai normal startup
-la Services dai Enable all

si dai Restart

| Gizăz a răspuns:

Da-i un restart. Ar trebui sa rezolve problema. Ai inchis fortat o sarcina. Probabil una mai importanta. Asta nu inseamna ca ai sters-o. La restart ar trebui sa isi revina.