| AzaRay a întrebat:

Am trantit azi laptopul, un Asus, si nu se mai vede nimic (s-a spart). E bine, voiam sa stiu daca display-ul de poate inlocui cu unul de la alt model, desigur, avand aceleasi dimensiuni. Eu vreau, mai clar, sa stiu daca gasesc unul in aceiasi parametri.

Mulţumesc! happy

2 răspunsuri:
| FlorinConstantin a răspuns:

Mergi cu el la un service de computere, acesta este cel mai bun sfat.

| K0sti a răspuns:

Se poate, doar daca e identic cu al tau, ceea ce e cam greu de gasit! Pe spate, display-ul are un serial number si identification number. Il cauti pe net!