| anonim_4396 a întrebat:

Am uitat parola de la un cont Google, si vreau sa intru e el. Am dat la "nu-mi pot accesa contul", apoi am scris numele contului, am scris codul de securitate si apoi mi-a aparut o pagina pe care scria ca s-au trimis datele contului meu la adresa de recuperare. Cum pot intra pe adresa de recuperare ca sa-mi pot vedea datele? Multumesc.Raspunsul cel mai bun primeste fundita! :*

PS:Stiu din alte experiente ca trebuia sa-mi apara si ceva cu nr de telefon (pe care l-am trimis la google atunci cand mi-am fact contul ). dar nu mi-a aparut nimic. Stiti cumva dc?

Răspuns Câştigător
| razvanz a răspuns:

Adresa de recuperare este adresa ta alternativa de E-Mail. Verifica acel E-Mail pentru a-ti recupera contul.

2 răspunsuri:
| danteluta a răspuns:

Daca nu resesti, fa-ti alt cont

| KellyGreen a răspuns:

Cauta la mail-uri.