| Eva20 a întrebat:

Bună TPU, am un aparat Sony, vreau să merg sa scot pozele de pe el!
Când merg sa le scot, trebuie sa iau cablul de date cu mine sau au ei?
Eu nu îmi mai găsesc cablul de date de la aparat, de aceea întreb!
Se mai găsește în magazine cablul de date de la aparatele Sony? Are 10.1 megapixeli!
Sony Cyber-shot!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Staif a răspuns:

Trebuie sa mergi cu cablul. Dar, la aparatele foto, cablurile de date sunt universale. Poate gasesti unul la cineva.
Ar mai fi solutia ca tu sa le copii acasa, pe un stick. Nu toate atelierele au cititor de carduri.