| DeanOfficialFcs a întrebat:

Buna TPU... Am un card de 4 Gb pe un telefon Nokia C1, si am un samsng galaxy mini GT 5570, si am incercat sa bag cardul in Samsung si nu apare ca si cum nu las fi bagat, persoana de la care l-am luat a spus ca are parola ( si nu o mai stie ) dar mie nu imi cere nimic nici nu apare... Am incercat sa-l formatez dar nimic nou ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Samsungurile sunt mai pretentioase si eu tot Samsung am si nu se potrivesc orice casti sau orice card sfatul meu ar fi sa il dai la schimb cu altu de 4gb care sa iti mearga tie.