| ASimpleName a întrebat:

Buna TPU.
Am un ceas Zefit de la My Kronoz si nu l-am mai folosit de mult timp. Ieri l-am reincarcat dar nu vrea sa se conecteze cu aplicatia din telefonul meu. Ce are?
Dau funda :*

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Eu am un Ze-fit de 2 ani si pot spune ca sunt super multumit de el. Am patit si eu asta o data. Am reinstalat inca o data aplicatia lor pe PC si telefon si am facut un reset la bratara"gasesti pe Youtube". Dupa ce te loghezi cu contul totul o sa mearga struna