| WoKy a întrebat:

Buna TPU.
Am un Dell Inspiron 3558 (4 RAM, i5 2,2, 2 Video). Am pus Windows7 x64 si imi sacadeaza in browser. iar uneori mai are unele "blocari". Mentionez ca O.S are doua zile, laptopul e nou. Am drivere instalate la zi. de la ce poate fi?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De la hard disc.

| lpavel a răspuns:

Pana nu face toate actualizarile asa se comporta, dar asta numai pe win 7. Si eu m-am mirat dar dupa si-a revenit!

| WoKy explică (pentru mihai69):

Argumenteaza

| peperonies a răspuns:

Windows 10.

| mihai69 a răspuns (pentru WoKy):

Timp mare de acces la fișierul swap sau la alte fișiere - în timpii respectivi procesorul face pauză, așteptând date.