| Millanteria a întrebat:

Am un galaxy mini S5570 si de aseara nu mai pot da/primi niciun apel. Imi apare "numai apeluri de urgenta"! Nu stiu ce sa fac. Ma voi duce la un Orange oricum, dar m-am gandit inainte..sa va intreb si pe voi. Presupun ca mi s-a uzat cartela. O am de 3 ani si ceva. Daca asta ar fi problema, acolo la Orange imi schimba cartela, dar voi avea acelasi numar de telefon?
Merci anticipat!

2 răspunsuri:
| MixTape a răspuns:

Nu ai Semnal de aia cred sau cartela nu e introdusa bine! Verifica poate s-a dus cartela mai jos sau nu ai semnal!

| Millanteria explică (pentru MixTape):

Din pacate, am si semnal..si cartela e pusa bine. Am incercat sa bag alta cartela in telefon si merge. Asta e. Ma duc la un Orange. Merci de raspunshappy