| catalinPA800 a întrebat:

Bună TPU, am un iphone 5 C cu ultima versiune de ios, dar e blocat pe icloud, fratilor din atatea medode ce sunt pe internet de a scoate icloud-ul vreau sa ma ajutati cu una adevarata. Funda

1 răspuns:
| Evelinmariaa a răspuns:

Sincer, nu cred ca iti poti scoate singur iCloud ul. Si telefonul meu este blocat insa mi-am activat un id Apple pe un iPhone neverlooked si dupa l-am pus pe iPhone-ul meu si totul merge perfect. Nu am nicio problema. Daca vrei neaparat sa il deblochezi, trebuie sa mergi într-un service. Cu toate acestea, iti spun sincer ca varianta pe care am ales-o eu este mult mai eficientă, in condițiile in care trebuie sa plătești cel putin 150-200 de lei pentru reparație