| DicSiDicS a întrebat:

Buna TPU happy! Am un Iphone 5, iar cand fac poze cu camera din fata, daca am capul aplecat putin in dreapta, intoarce poza și apar cu capul aplecat spre stanga. Are vreo problema? Știe cineva vreo setare sau ceva? Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Serios?-_- ia o carte. aseaz-o in picioare pe o masa. cand te uiti din fata cotorul e in stanga ta. cand te uiti din spate, cotorul e in dreapta...
mai mult nu are rost sa zic

| DicSiDicS explică (pentru Danzell):

Mai bine taceai -_-!

| Danzell a răspuns (pentru DicSiDicS):

Da intr-adevar mai bine taceam decat sa dau un raspuns la o intrebare idioata. dqar am zis sa te lamuresc de ce este imaginea invers.

ce ti-am zis cu cartea e acelasi principiu ca si la telefon. indiferent ca e iphone sau nu. cand schimbi punctul de vedere, in cazul asta camera din spate cu cea din fata, imaginea este invers.

poti sa folosesti o aplicatie de editat imagini si sa ii dai flip.