| BobSpion a întrebat:

Am un iPhone care nu de deschide adică apare sigla și după aceea de închide. Ce probleme are?

Răspuns Câştigător
| OX_Razvan_2002 a răspuns:

Nu știu de ce la iPhone se întâmpla asa ceva, dar îți spun ca eu am un Samsung și este aceiași chestie și am fost sa vad ce este cu el și mi-a spus ca ii este șters sistemul.

3 răspunsuri:
| EraserHead a răspuns:

Ori i s-a dus softul ori idk du-l la reparat si da-i in jur de 50 de lei dar incerca sa intri in bios si sa il resetezi singur

| darymiha a răspuns:

Nu are baterie.Sau daca nu, scoate-i bateria si dupa pune-o la loc

| BobSpion explică (pentru darymiha):

Da, dar carcasa nu se deschide.