| Andreeauta a întrebat:

Am un j5 2017 si dintr-o data nu-mi mai merge butonul de on/off, back si ala de istoric. Va rog sa ma ajutati inainte sa merg la service

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu merg, incearca sa le pui picioare. Iar butoanele isi revin singure. Nu vad problema. Se strica un buton ( cel mai des care se strica e butonul power ), dar sa nu mai functioneze si celelalte butaone... Mai fa si o revenire la setarile din fabrica.

| Andreeauta explică (pentru anonim_4396):

Cica is revin sinure si acum nu mai merge telefonul de loc sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeauta):

Sigur e original? laughing

| Andreeauta explică (pentru anonim_4396):

E luat la abonament. Nu este cazul sa fac misto

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeauta):

Atunci l-ai scapat in apa. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeauta):

Si nu cred ca l-ai luat tu la abonament. Parintii tai l-au luat. Diferenta mare.

| ionut9908 a răspuns:

Sincer, nu ai ce să-i faci. Service-ul e singura variantă.

| Andreeauta explică (pentru ionut9908):

Acum si a revenit butonul de back si celelate merg doar dupa multa vreme