| Verne a întrebat:

Am un laptop Asus (Nou), am instalat pe el Windows 10 (Prin FreeDOS) am instalat pe el 10 pentru ca este recomandat, dar am observat ca se misca greu (foarte greu) mai ales internetul, dar totusi este nou (cumparat din Altex), iar la unele jocuri dupa ce ma joc ceva timp imi apare "Program has stopped working", cum as putea sa il fac sa functioneze mai repede si sa nu imi mai apara aceasta eroare? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faza cu Program has stopped working am patit-o si eu pe windows 10, astfel de erori e normal find ceva nou, acuma cu acel laptop ce cpu are? ram?

| K0sti a răspuns:

Si ce laptop ai nene, sau e secret? Am un laptop Asus...ce tare!

| CPAElites a răspuns:

Salut
- Instaleaza toate driverele
- Fa toate Update-urile