| Jocker125473 a întrebat:

Am un laptop, i am schimbat windows ul si cand ii instalez driverul de grafica imi merge sacadat... ce pot face? Laptop ul e un Toshiba satellite m50d-a-10w

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Toshiba sunt cele mai proaste laptopuri întâlnite de mine, vezi sa fie driverul video bun, amd face figuri des, cand merge sacadat? poate fi de la cpu? ram? caldura?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://forum.softpedia.com/......i-drivere/
o varianta e si drive pack

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Apropo ultimul laptop era Toshiba, hardul era praf dupa un an, ti a cumparat un ssd kinston, zbura

| Jocker125473 explică (pentru RAY):

Am gasit driverul potrivit pana la urma, merge ca si nou happy